O NÁS

Firma PODHAJI s.r.o. je rodinný podnik a patří už více jak 20 let mezi významné producenty dřevěných prvků v České republice. Areál firmy se nachází na Moravě v malé vesnici Lutonina cca 15 km od krajského města Zlín. Hlavním oborem činnosti firmy je zakázková výroba spárovky, prodej dřevního odpadu (brikety,pelety) a řeziva. Našimi zákazníky jsou přední výrobci schodišť, nábytku, pracovních a kuchyňských desek. Na druhou stranu dokážeme uspokojit i drobné zákazníky. Naší předností je rychlost a flexibilita při zpracovávání běžných i atypických zakázek a samozřejmě kvalita vstupního materiálu. Do vašeho interiéru tak vneseme i kousek přírody, díky kterému se budete cítit skvěle.

Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Také z těchto důvodů nabízíme zhotovení spárovky do interiéru přímo dle požadavků zákazníka. Vyjdeme vám maximálně vstříc. 

Jsme držiteli prestižního celosvětově platného certifikátu FSC®. Tímto certifikátem je stvrzeno, že vlastník lesa hospodaří podle striktních ekologických, ekonomických a sociálních standardů. Certifikát FSC® je pro podnik prestižním oceněním a stává se podmínkou pro export na mnohé trhy zejména v západní a severní Evropě a v zámoří.